Kurumsal

Marmaris Fuarcılık ve Halkla İlişkiler Şirketimiz, Marmaris Merkezli olarak 1999 yılında kurulmuştur. Turizmin cazibe merkezi Güney Ege Bölgesinde değişen ihtiyaç ve talepleri sektörüne uygun düzenlediği ihtisas fuarları ile bölge de güçlü ve prestijli organizasyonlara imza atmıştır.


         İnovasyon ve AR-GE’ye önem veren

          Değerlerini, Kurumsal İş ilkeleri ve Sosyal Sorumluluk bilincini koruyan,

         Kurum İçi Eğitimle, nitelikle takım arkadaşlığı ile ekip çalışmasını bilen,

          Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı,

        Doğru iş, doğru insan, doğru çözüm ortakları ile kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Marmaris, Fethiye, Bodrum, Muğla ve Demre de düzenlediği Fuar ve Organizasyonlanlar ile 1999 yılından bugüne kadar yüzlerce firmayı, sayısız markayı ağırlamıştır. Fuarlar da  Her yıl yükselen ziyaretçi profili ile sektöre damgasını vurmayı başarmıştır.


Vizyonumuz

NE ÜRETİYORSAN ÜRET!..MARKA YARAT!... TANITIM YAP!.. Dünyanın küçük bir global pazar haline geldiği günümüzde ne üretiyorsak üretelim, önce marka bilinci. Beraberinde tanıtımın büyük önem taşıdığı kaçınılmaz bir gerçektir. Fuar ve Organizasyonlar Alıcı ve Satıcının bir araya geldiği, iletişim, tanışma ve işbirliği alanına sahip ticari ve sosyal ortamlardır. Fuar ve Organizasyonlarımız da görsellik ve etkinlik önemli bir kriterimizdir.

DOĞRU ZAMAN, DOĞRU SEKTÖR, DOĞRU HEDEF KİTLE, Vizyonuyla; Marka yatırımını ve imajını tamamlamış firmalarımazla yeni fuar ve organizasyonlar da buluşmak üzere..

MARFO EKİBİ

Misyonumuz

Dünyanın ve Ülkemizin önemli bir turizm cazibe merkezi MARMARİS de 1999 yılında kurulan MARMARİS FUARCILIK ve ORGANİZASYON HALKLA İLİŞKİLER LTD. ŞTİ. sektörde önemli bir alana sahiptir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (T.O.B.B.) Yurt İçi Fuar Düzenleme yetki belgesine sahip ve akretitasyonlu bir kuruluş olan Marfo; bilgi ve tecrübeye dayalı, ekip çalışmasını önemseyen, İnsan Kaynakları (İ.K.) ve AR-GE’nin gerekliliğini önemseyen bir anlayışla Kurumsal hizmet yatırımı yapmaktadır. Marmaris, Fethiye, Bodrum bölgelerinde Turizm ve Turizm Tedarik Fuarları, Oto Showlar, Muğla Merkez de Yapı ve İnşaat Fuarı, Fethiye de Tarım ve Seracılık ile Yat Tekne Ekipman Sergisi organizasyonlarını başarı ile sürdürmektedir. Organizayonlarına geçtiğimiz yıl Antalya İli Demre İlçesinde Tarım ve Seracılık Fuarını da kazandırmıştır. Sürdürülebilen Fuar ve organizasyonlar da buluşmak üzere...