AGRITECH DEMRE

İlk kez firmamız tarafından 2018 yılında resmi ihtisas fuarı ünvanıyla yapılmıştır. Bölgenin en büyük Tarım, Hayvancılık ve Seracılık Fuarıdır.

Batı Antalya Tarım ve Seracılıkta Büyüyen gözde üretim merkezidir. Bölge de seracılık modern yöntemlerle yapılıyor. Cam Sera, Örtü altı üretim, Açık tarım, meyva, narenciye, Tarla ve süs bitkileri üretiminde önemli bir rekolteye sahiptir. Batı Antalya da üretilen sebzeler iç ve dış pazara satılmaktadır. Bölge özellikle yurt için de sebze üretimi konusunda sahip olduğu pazar payı büyüktür.

Sektöre hizmet veren Ulusal ve Uluslararası firmalarının katıldığı AGRİTECH DEMRE FUARI’nda Seracılık, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohum ve Tohumculuk, Fidecilik, Fidancılık, Peyzaj ve tarım makine, mekanizasyonla ilgili çok geniş bir ürün seçeneğini görmeniz mümkün olacaktır. AGRİTECH DEMRE FUARI her yıl Şubat ayının sonu ve Mart ay’ının ilk günlerini kapsayan takvimde 4 gün süre ile açık kalıyor. Çarşamba günü açılan Fuar, Cumartesi akşamı sona eriyor.

AGRITECH DEMRE ‘de buluşmak dileği ile;

Demre Tarım Fuarı Sözleşmesi için TIKLAYINIZ

Demre Tarum Fuarı Broşürü İçin TIKLAYINIZ

Demre Tarım Fuarı Planı için TIKLAYINIZ