AGRITECH FETHİYE

AGRİTECH

FETHİYE, TARIM, HAYVANCILIK, SERACILIK, GIDA İHTİSAS FUARI ilk kez 2010 yılında Şirketimiz tarafından düzenlenmiştir.

İlçe nüfus yapısı ve gelir dağılımı kriterleri incelendiğinde FETHİYE, Turizm gelirlerinde yüzde 40 oranında pay alırken, kalan yüzde 60’lık dilimini Tarım gelirlerinden sağlıyor.

Babadan, Dededen görme tarım üretimini terk edilip modern tarıma geçiş yapan Fethiye hızlı bir değişim süreci yaşadı. Üretim Kapasitesi arttı, tarım gelirlerinde önemli bir artış kaydetti.

AGRİTECH FUARI Bölge üreticisi açısından büyük bir öneme sahip.

Günümüz de yıllık 800 bin tonluk üretim kapasitesine sahip Fethiye de 18 bin 500 adet sera bulunmakta.
34 ülkeye ihracat yapan Fethiye Ülkemizin tarımsal üretime katkısı sağlayan ilçeler arasında 4.sırada yer almaktadır.

Sektöre hizmet eden Ulusal ve Uluslararası firmalarının özenle hazırlandığı AGRİTECH FETHİYE FUARI’nda Sera, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohumculuk, Fidecilik, Fidancılık, Peyzaj ve Organik tarım,makine,mekanizasyonla ilgili çok geniş bir ürün gamını görmeniz mümkün.

2010 yılından bu yana her yıl Nisan Ay’ının ilk  Haftası düzenlenen AGRİTECH bölgenin ihtisas içerikli en büyük Tarım, Hayvancılık ve Seracılık Fuarıdır.

AGRITECH FETHİYE, TARIM, HAYVANCILIK, SERACILIK, GIDA İHTİSAS FUARI tarım sektöründe faaliyet gösteren imalatçıları sektöre hizmet eden kurum kuruluş ve işletmeleri, üreticileri bir araya getiriyor. İmalatçılar en son sistem ve teknolojiyle ürettikleri makine ve ekipmanları gerek rakiplerine gerek üretici ve ziyaretçilerin ilgisine sunuyor.

AGRITECH FETHİYE, TARIM, HAYVANCILIK, SERACILIK, GIDA İHTİSAS FUARI Her yıl yükselen grafiği ile bölge üreticisinin heyacanla beklediği bir Fuar Organizasyonudur.

AGRITECH ‘de buluşmak dileği ile;

AGRITECH Fethiye Tarım Fuarı Sözleşmesi İçin TIKLAYINIZ

AGRITECH Fethiye Tarım Fuarı Planı İçin TIKLAYINIZ

AGRITECH Fethiye Tarım Fuarı Broşürü İçin TIKLAYINIZ